logo

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu na najlepsze prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin

Znamy już autorów 4 najlepszych prac. Nagrody - stypendium w Państwie Środka, płatny staż oraz nagrody rzeczowe - trafiły do laureatów z uczelni Rzeszowa, Krakowa, Warszawy i Szanghaju. 7 lutego 2018 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie podczas noworocznego spotkania Członków i Partnerów Polsko Chińskiej Rady Biznesu ogłoszono zwycięzców drugiej edycji konkursu na najlepsze prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin.

Laureatami II edycji konkursu zostali:

I MIEJSCE

Agnieszka Chytła za pracę pt. Juan w międzynarodowej praktyce biznesowej, przygotowaną na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza pod kierunkiem promotora prof. zw. dr. hab. inż. Leszka Woźniaka.

II MIEJSCE

Mikołaj Woźniak za pracę pt. Nowa podróż na Zachód: Badanie potencjału handlowego między Chinami i Polską w epoce Nowego Jedwabnego Szlaku, przygotowaną w Shanghai University pod kierunkiem promotora prof. Wang Hong.

III MIEJSCE

Natalia Ojczyk za pracę pt. Strefy ekonomiczne w Chinach na przykładzie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Shenzen oraz Szanghajskiej Pilotażowej Strefy Wolnego Handlu, przygotowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim pod kierunkiem promotora dr. Rafała Kwiecińskiego.

WYRÓŻNIENIE

Karol Dudek za pracę pt. Rynek kapitałowy w Azji Południowo-Wschodniej na przykładzie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu, Shenzhen i Szanghaju, przygotowaną w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pod kierunkiem promotora dr Olgi Mikołajczyk.